Služební vízum do Ruska

Pracovní vízum do Ruska

Vážení klienti,

V současné době není možné do Ruské federace cestovat za účelem turistiky. Pokud však máte neodkladné pracovní nebo osobní záležitosti, můžeme vám zajistit tzv. služební vízum pro technické pracovníky na 90 dnů. Díky tomuto typu víza můžete do RF cestovat i v omezeném režimu Covid-19.

Kalkulace a poptávka služebního víza do Ruska

Své žádosti o zprostředkování tohoto víza posílejte prosím na viza@partnercis.cz nebo vyplňte náš objednávkový formulář

Děkujeme a těšíme se na spolupráci


Pracovní povinnosti jsou různorodé a může se stát, že po Vás bude chtít zaměstnavatel vycestování do zahraničí. V takovém případě budete potřebovat pracovní vízum. Kde ruské pracovní vízum vyřídit a co vše k tomu potřebujete?

  • Pracovní vízum do Ruska se vyřizuje podobně jako jiná ruská víza. To znamená, že vízum Vám vydá příslušný konzulát. V České republice se jedná o ruský konzulát v Brně, Praze nebo v Karlových Varech.
  • Pracovní vízum do Ruska bude mít následující postup vyřízení. Nejprve si musíte podat žádost (tato žádost se nazývá vízová anketa) spolu s dalšími dokumenty. Těmi jsou aktuální fotografie, pozvání, cestovní pas včetně jeho kopie (pas musí být platný ještě 6 měsíců po plánovaném návratu) a nakonec ještě kopie zdravotního pojištění, které je platné v Rusku. V případě pracovního víza je nutné zaslat scan pasu i fotografie předem!
  • Pracovní vízum do Ruska může být vystaveno na dva roky až pět let. Nepleťte si jej však s vízem služebním, které vám neumožní pobyt bez omezení.
  • Pozvání vám většinou vystaví firma, u které se chystáte pracovat. Pozor, lhůty pro vyřízení pozvání bývají zpravidla šest až osm týdnů.
  • Pracovní vízum se bude tak jako jiná víza vystavovat přibližně deset dní až dva týdny. Pokud na něj spěcháte a potřebujete své vízum dříve, je zde možnost vyřídit jej expresně, ale připlatíte si až dvojnásobek standardní ceny. 

Potřebujete pracovní vízum do Ruska? Neváhejte nás kontaktovat.

Zavolejte, napište nebo nás navštivte osobně

📞 +420 775 900 123

viza@partnercis.cz

🏠 Partnercis, s.r.o.
Zarámí 4432
Budova Kaskády, 5. patro
Zlín 760 01