Služební vízum do Ruska

Pracovní vízum do Ruska

Nabídkapracovních víz po skončení mimořadného režimu (aktualizováno 8.8.2021).

Vízum včetně pozvání vyřídíme v nejkratším možném termínu.

Můžete si objednat kompletní dodání služebního víza nebo jenom sprostředkování na konzulátu (v případě, že maté vlastní pozvání).

Vízum se úžívá pro delší pobyty a pro montážní práce.

KALKULACE A OBJEDNÁVKA VÍZA ONLINE

Kalkulace a poptávka víza do Ruska
Osobní údaje


Vaše křestní jméno


Vaše příjmení, jak je uvedeno v pase


DD.MM.RRRR - nejedná se o platnost pasu


DD.MM.RRRR - nejedná se o platnost pasu


Uveďte max. 5 velkých měst.

ulice, číslo popisné, město, PSČ


v případě že chcete dostat dokument zpět pomocí české pošty - službou EMS


Pokud je jiné než žadatel


Kontaktní telefon osoby, která vízum objednává


Kontaktní e-mail osoby, která vízum objednává


vypište IČO a celou adresu


format: JPEG nebo PDF (název souboru bez diakritiky a bez mezer)Cena celkem: 0,- Kč
Ceny jsou bez DPH. DPH se platí jen z našich služeb nikoliv z konzulárního poplatku.

Pracovní povinnosti jsou různorodé a může se stát, že po Vás bude chtít zaměstnavatel vycestování do zahraničí. V takovém případě budete potřebovat pracovní vízum. Kde ruské pracovní vízum vyřídit a co vše k tomu potřebujete?

  • Pracovní vízum do Ruska se vyřizuje podobně jako jiná ruská víza. To znamená, že vízum Vám vydá příslušný konzulát. V České republice se jedná o ruský konzulát v Brně, Praze nebo v Karlových Varech.
  • Pracovní vízum do Ruska bude mít následující postup vyřízení. Nejprve si musíte podat žádost (tato žádost se nazývá vízová anketa) spolu s dalšími dokumenty. Těmi jsou aktuální fotografie, pozvání, cestovní pas včetně jeho kopie (pas musí být platný ještě 6 měsíců po plánovaném návratu) a nakonec ještě kopie zdravotního pojištění, které je platné v Rusku. V případě pracovního víza je nutné zaslat scan pasu i fotografie předem!
  • Pracovní vízum do Ruska může být vystaveno na dva roky až pět let. Nepleťte si jej však s vízem služebním, které vám neumožní pobyt bez omezení.
  • Pozvání vám většinou vystaví firma, u které se chystáte pracovat. Pozor, lhůty pro vyřízení pozvání bývají zpravidla šest až osm týdnů.
  • Pracovní vízum se bude tak jako jiná víza vystavovat přibližně deset dní až dva týdny. Pokud na něj spěcháte a potřebujete své vízum dříve, je zde možnost vyřídit jej expresně, ale připlatíte si až dvojnásobek standardní ceny.