Služební vízum do Ruska

Pracovní vízum do Ruska

Kde ruské pracovní vízum vyřídit a co vše k tomu potřebujete?

 

 

  • Pracovní vízum do Ruska se vyřizuje podobně jako jiná ruská víza. To znamená, že vízum Vám vydá příslušný konzulát. V České republice se jedná o ruský konzulát v Brně, Praze nebo v Karlových Varech.
  • Pracovní vízum do Ruska může být vystaveno na dva roky až pět let. Nepleťte si jej však s vízem služebním, které vám neumožní pobyt bez omezení.
  • Pozvání vám většinou vystaví firma, u které se chystáte pracovat. Pozor, lhůty pro vyřízení pozvání bývají zpravidla šest až osm týdnů!
  • Pracovní vízum se bude tak jako jiná víza vystavovat přibližně deset dní až dva týdny. Pokud na něj spěcháte a potřebujete své vízum dříve, je zde možnost vyřídit jej expresně, ale připlatíte si až dvojnásobek standardní ceny. 

Postup vyřízení pracovního víza do Ruska:

  1. Nejprve nám zašlete scan pasu a dokladové fotografie. Pas musí být platný ještě 6 měsíců po plánovaném návratu.
  2. Přibližně po 30 dnech dodáte ostatní podklady pro vyřízení víza a my za Vás podáme žádost o pracovní vízum na ruském konzulátu. Mezi vyžadované podklady patří vízová anketa, aktuální fotografie, pozvání, cestovní pas včetně jeho kopie a nakonec ještě kopie zdravotního pojištění, které je platné v Rusku.
  3. Následně si u nás vyzvednete hotové pracovní vízum a odešleme Vám kopii dokumentu, který je nutný pro získání tzv. plastic card Working Visa.
  4. Plastic card Working Visa získáte po svém příletu na imigračním oddělení v Moskvě.
 

Potřebujete pracovní vízum do Ruska? Neváhejte nás kontaktovat.

Zavolejte, napište nebo nás navštivte osobně

📞 +420 605 200 106

viza@partnercis.cz

🏠 Ruské vízum
Za Poříčskou branou 4
(kancelář AZZURRA TOURS s.r.o.)
Praha 8, 186 00