Cestovní služby

Kompletní cestovní služby – víza do Ruska, pojištění, letenky

Svým klientům nabízíme zajištění služeb souvisejících s cestováním do Ruska, a to pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty v Ruské federaci. Součástí naší nabídky jsou víza do Ruska, včetně souvisejících dokumentů, letenky, ubytování a vhodné cestovní pojištění. Výhodou je i to, že při objednání alespoň dvou našich služeb současně dostanete od nás slevu.  

Víza do Ruska

K cestě do Ruska potřebujete platné vízum, ale vyřídit jej není jednoduché ani levné. Existují různé typy víz podle účelu, za jakým do země cestujete. Nejčastěji se bude jednat o turistické cesty, studijní pobyty nebo pracovní a obchodní cesty. Mimo vízum potřebujete i pozvání (někdy se setkáte i s pojmem zvací dopis). Takové pozvání mohou vystavit jen akreditované organizace - hotel, cestovní kancelář, zahraniční firma atd. Pokud si vyřízení víza objednáte u nás, zajistíme vám i potřebný zvací dopis od akreditované instituce.

Vízum pro krátkodobý pobyt (max. 1 měsíc)
Vízum pro dlohodobé a opakované pobyty (až na 1 rok)

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění zajišťujeme ve spolupráci se společností GENERALI. Zprostředkujeme pro vás pojištění pro krátkodobé pobyty i pro dlouhodobé cesty v délce až 90 dnů. Cestovní pojištění si můžete samozřejmě zajistit  i po vlastní ose. Vždy si však dávejte pozor na to, aby byla vámi zvolená varianta uznatelná na území Ruské federace. Více informací naleznete zde.

Levné letenky

Letecká doprava je nejrychlejším druhem přepravy mezi Českou republikou a Ruskou federací. Nabízíme zajištění letenek do Moskvy, Petrohradu a všech dalších navštěvovaných destinací. K úplnému přehledu akčních letenek, jejich rezervaci i k samotnému nákupu využijte přehlednou aplikaci. Nemusíte se bát ani administrativních překážek, objednanou a zakoupenou letenku obdržíte on-line. Kompletní výčet všech cílových destinací naleznete zde.

Ubytovací služby

Zprostředkujeme vám rovněž ubytování za velmi výhodných podmínek, na které byste sami při jednotlivé objednávce nedosáhli. Doporučíme vám ověřené hotely v největších ruských městech, vhodné pro držitele cestovního pasu ČR a SR. Pokud jste jiné státní příslušnosti, rádi pomůžeme zajistit ubytování v centru Moskvy i vám. Pokud si zajistíte ubytování v Českém domě přes naši společnost, získáte navíc slevu ve výši 10 % z běžné ceny našich služeb. Více se o této nabídce dočtete zde.

Poradenství

Cestování do Ruska je poněkud komplikovanější, než jsme zvyklí třeba v Schengenském prostoru. Stejně tak nejsou příliš spolehlivé informace, které jsou uváděny na ruských webových stránkách - velmi často neplatí adresy ani telefonní čísla. Proto je mnohem jednodušší objednat si vyřízení cesty do Ruska na klíč u specializované společnosti, která má s Ruskem a jeho úřady dostatek zkušeností. Poradíme vám také, na co si dát při cestování pozor, jaká jsou nepsaná pravidla bezproblémového pobytu i zákonem dané povinnosti, které musíte po příletu do Ruska splnit.